Enerģijas bumba svaigēšanas stilā

Man ļoti tīk svaigēdāju virtuve un kopš esmu nobaudījusi restorāna Raw Garden garšīgās mērcītes un desertus, esmu pārliecināta – ja vien man pietiktu pacietības un laika, labprāt pārietu uz svaigēšanas uzturu. Varbūt ne par visiem 100%, bet tas ir iespējams arī ģimenēs, kur aug mazi bērni. Un, galu galā, daļu ēdienreižu viņi nobauda bērnudārzā un skolā, tāpēc varētu izvēlēties uztura dažādību.

Gatavojot MiniDienas rubriku Dari pats, pagājušonedēļ nolēmu to veltīt uzturam. Tā kā diena, kad iznāk avīze, paskrien ātri, sagatavoto recepti publicēšu arī šeit.
Kad tapa materiāls, gaisa temperatūra atkal bija noslīdzejusi līdz mīnus padsmit grādiem un ziemas, aukstuma un vīrusu nogurdinātas, ar meitu devāmies uz Raw Garden un lūdzām šefpavāram Dāvim Dudelim kāda spirdzinoša, vitamīniem un minerālvielām bagāta našķa recepti, ar nosacījumu, lai tas būtu ātri, vienkārši pagatavojams un tīkams bērniem. Tapa enerģijas kokteilis – uzmundrinošs un sātīgs, mazajam tas var aizstāt pat launadziņu.

2 porcijām nepieciešams:

  • 1 banāns
  • 1 apelsīns
  • 1/2 šķēle ananāsa
  • 1/2 bumbiera
  • 4 spinātu lapas
  • sauja saldētu melleņu
  • 200ml ūdens

11.03.2013. Sula b?rniem. Foto:(dig.)Kristaps KalnsAugļus pirms blenderēšanas sagriež.

11.03.2013. Sula b?rniem. Foto:(dig.)Kristaps Kalns

Kad tie kārtīgi sasmalcināti, pielej udeni un visu sakuļ viendabīga masā. Ūdens vajadzīgs, citādi kokteilis ir par biezu, lai iedzertu.

11.03.2013. Sula b?rniem. Foto:(dig.)Kristaps KalnsŠajā kokteilī ir A, B, C un E vitamīni, kālijs, olbaltumvielas, dzelzs, šķiedrvielas un tam ir izcila garša. Mājās to gatavojam dažādās variācijās – mellenes aizstājot ar citām saldētām ogām (zemenes, avenes, ķirši no lauku krājumiem saldētavā), ka arī mainot pārējo augļu proporcijas. Vienkāršotākajā variantā iet 2 banāni + apelsīns + saldētās ogas + ūdens.

FOTO – MiniDiena

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

Whimsical Agnesiga

Kādas žurnālistes mēģinājumi draudzēties ar modi, vienlaikus cenšoties to apsteigt. A JOURNALIST'S CHRONICLE OF BEFRIENDING THE FASHION WHILE TRYING TO OUTRUN IT.

It's Nice That

Mazas lietas & lieli jautājumi

The Junior

Mazas lietas & lieli jautājumi

kenziepoo.com

Mazas lietas & lieli jautājumi

Sweet Paul: Latest Articles

Mazas lietas & lieli jautājumi

elephantine

Mazas lietas & lieli jautājumi

Design Mom

Mazas lietas & lieli jautājumi

Cup of Jo

Mazas lietas & lieli jautājumi

%d bloggers like this: